Nowa odsłona sklepu

Album na zdjęcia LIFE IS A JOURNEY | MAŁY na 60 zdjęć

97.00 107.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Dedykacja pisana na maszynie

Chcesz dodać kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? Wybierz odpowiednią opcje i w polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wypisze ją na maszynie i umieszczę na pierwszej stronie po otwarciu albumu.

Kilka słów ode mnie

Ten album z ręcznie stemplowaną okładką pomieści zdjęcia z podróży, wspomnienia z przedszkola, czy kadry ze zwykłych codziennych chwil, bo życie to podróż. Na okładce jest napis „Life is a journey” i camper. To album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów zdjęć jak również bilety, wejściówki czy inne pamiątki, do których warto wracać. Wyklej go tak jak chcesz i dobrze się przy tym baw.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli chcesz wklejać zdjęcia dwustronnie (warto wtedy wybrać odbitki drukowane na matowym papierze) to album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ.

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Kilka szczegółów

Album na zdjęcia wklejane
40 kartek o gramaturze 200g/m²
Ręcznie stemplowana tekturowa okładka

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia LIFE IS A JOURNEY | MAŁY na 60 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku