Co podarować dziecku, które ma już wszystko? Przed takim pytaniem stanęłam w październiku 2015 roku kiedy mój chrześniak kończył roczek. To szczególne urodziny, więc chciałam aby prezent był wyjątkowy. Żeby oprócz zabawki, która pewnie prędzej czy później trafi do pudełka razem z innym, miał coś wyjątkowego. To wtedy właśnie wymyśliłam album na zdjęcia z urodzin. Jedna strona –  jedno zdjęcie z urodzin, kiedy dmucha świeczki na torcie… i tak od roczku do 18 lat.

Dlaczego ten album jest inny?

Dzisiaj każdy z nas robi tysiące zdjęć aparatem i telefonem. Wszystkie zgrywamy na dyski, nie zawsze mamy czas je wywoływać, a nawet jak byśmy chcieli to ciężko byłoby pewnie to wszystko gdzieś pomieścić. Ten album mobilizuje do wybrania i wywołania jednego zdjęcia z każdego roku albo zrobienia zdjęcia w dzień urodzin. Wyobraźcie sobie jak fajnie będzie go oglądać po 18 latach, kiedy wszystkie strony zapełnicie zdjęciami. Na pierwszym zdjęciu będzie dziecko, które trzymacie pewnie na rączkach albo które siedzi w krzesełku do karmienia, a na ostatnim dorosły człowiek, który zaczyna swoją wielką, samodzielną przygodę.

Pierwszy album

To od tego albumu wszystko się zaczęło i choć wygląda on zupełnie inaczej niż te, które tworzę teraz to idea została. Jeden album. Jedno zdjęcie z każdego roku. To na nim stawiałam pierwsze kroki w scrapbookingu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

Czasem sobie myślę, że w dzisiejszych czasach coraz trudniej pośród tej masy produktów znaleźć coś wyjątkowego. Coś co nie będzie tylko na chwilę. Co zaskoczy. Wywoła uśmiech. Wzruszy. Myślę, że takie właśnie są zdjęcia. Przypominają nam ważne chwile, zatrzymują setne sekundy, na których widać uśmiech i błysk w oczach. Uwielbiam fotografie, a te z urodzin zasługują na szczególną oprawę. Cieszę się, że mogę robić albumy, które przechowują wspomnienia. Zobaczcie jak wyglądają teraz:

18 lat w jednym albumie | Album Tajemniczy ogród

Album na zdjęcia wklejane utrzymany w kolorystyce różu, granatu i szarości. Dekoracje stron to łapacze snów, gwiazdy, zwierzątka. Karty przeznaczone na nastoletnie lata mają cytaty i elementy roślinne. W albumie są skrytki na dodatkowe zdjęcia lub kartki z zapiskami. To dobry prezent dla nowo narodzonego dziecka jak i tego, który kończy 18 lat. Album znajdziesz TUTAJ

Strona albumu 8 urodziny

 Strona albumu Ogród

Mój pierwszy roczek | Album Dżungla

Miejsce na zdjęcia z pierwszego roku życia dziecka. Album utrzymany w kolorystyce soczystej zieleni. Na każdej karcie nastemplowany jest miesiąc. Na pierwszej stronie miejsce z narodzin dziecka i metryczka do uzupełnienia.

Strona albumu 7, 8 miesięcy słoń

panda Strona albumu 3, 4 miesiące

Album Dżungla

Mój pierwszy roczek | Album RAZEM

Najprostszy i najbardziej minimalistyczny, ale nadal album na zdjęcia z pierwszego roku razem. Rozwiązanie dla osób, które nie potrafią zdecydować się na jedno zdjęcie. Tutaj można wkleić 80 odbitek po 6 z każdego miesiąca życia dziecka. Na okładce jest imię i grafika wybranego zwierzaka. Zresztą wszystko możecie przeczytać TUTAJ

Album razem metryczka Album razem 2 strona

album razem lisek

Fajnie jest tworzyć i sprzedawać coś w co się wierzy i testuje u siebie. Mój starszy syn ma taki album i ostatnio dokleiłam do niego zdjęcie z 6 urodzin. Za 12 lat dostanie go w prezencie na swoje 18 urodziny. Taką pamiątkę zrobicie w każdym albumie, który znajdziecie na rynku, więc łapcie chwile, wywołujcie zdjęcia i do dzieła.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?