Album na zdjęcia PERSONALIZOWANA OKŁADKA

(1 opinia klienta)

Od: 149.00 

Wyczyść

Opis

Album bardzo wyjątkowy

Nie znalazł_ś okładki, która by Ci pasowała? A możesz masz własny pomysł i szukasz kogoś kto go zrealizuje? Mogę stworzyć dla Ciebie album z dowolnym napisem i grafiką. Wzory grafik są w galerii zdjęć. W polu Personalizacja możesz opisać swój pomysł albo napisać dla kogo szukasz albumu to chętnie coś podpowiem. Robiłam już album dla fana Harrego Pottera, album z kontynentami na okładce, był też album z M&M`s. Może Twój będzie następny:)

Cena albumu może ulec zmianie jeżeli będzie konieczne stworzenie nowego stempla z grafiką.

Projekt indywidualny

Cena albumu obejmuje przygotowanie projektu według Twojego opisu. W cenie masz również jedną poprawkę przygotowanej przeze mnie propozycji. W celu uzgodnienia szczegółów projektu możesz:

 • napisać maila -> sloczekispolka@gmail.com
 • zadzwonić -> 533 688 636
 • złożyć zamówienie i podać szczegóły w polu Personalizacja

Kilka słów o albumie

 • Album na zdjęcia wklejane 
 • Duży zmieści 240 odbitek w formacie 10 x 15 cm
 • Mały zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm
 • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
 • Ręcznie stemplowana okładka
 • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Dedykacja

Chcesz dodać kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? Dodaj je w polu Personalizacja, a ja wydrukuje je na pierwszej stronie po otwarciu albumu.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ.

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany.

 

 

1 opinia dla Album na zdjęcia PERSONALIZOWANA OKŁADKA

 1. Tomasz Rudziak

  Uważam, że lepszym pomysłem, bardziej estetycznym niż druk maszynowy, byłoby ręczne pisanie dedykacji klientów. 🙂 Pozdrawiam

Dodaj opinię

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?