Halo Łódź i Warszawa. RUSZYŁY WARSZTATY. PRzyjdź i zrób COŚ więcej niż prezent.

Album na zdjęcia ŚLUB | DUŻY na 240 zdjęć

137.00 147.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane – zmieści 240 odbitek w formacie 10 x 15 cm
  • Ręcznie stemplowana okładka
  • Wybierz swój kolor: kraft lub szmaragdowa zieleń
  • Powierzchnia karty 33,5 cm x 23,5 cm
  • Papier 270 g wyprodukowany w 100% z makulatury 
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni

Personalizowany prezent

Na środku pierwszej strony po otwarciu albumu mogę umieścić dla Ciebie dowolny wpis. Może to być dedykacja, życzenia, imię lub data. Co tylko chcesz. Wystarczy, że treść podasz w polu personalizacja. Dedykacje piszę prostą czcionką Calibri Light. Imiona i nagłówki wyróżniam czcionką pisaną. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie, opisz mi to lub wyślij plik mailem.

Kilka słów ode mnie

Album Co to był za ślub + dedykacja wypisana na maszynie = wyjątkowy prezent dla Młodych. A może zamienicie go w księgę gości, która przyjmie życzenia lub zdjęcia zrobione w fotobudce. Jest też opcja poweselna na wspólne wyklejanie zdjęć, które dostaliście od fotografa i przeżycie tego dnia raz jeszcze. Okładka albumu jest sztywna, ale nie ma sztywnych zasad co do jego wyklejania, więc można poszaleć z naklejkami, podpisami i kolorowymi taśmami. A może jak Wam się spodoba to za kilka lat sięgniecie po kolejny album z kolekcji Czas na miłość i wykleicie zdjęcia z remontu lub budowy domu?

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

To album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. 

Ile zmieści zdjęć? Jeśli wklejasz zdjęcia dwustronnie warto wybrać wydruk odbitek na matowym papierze fotograficznym. Album zmieści:

– 180 zdjęć w formacie 10 x 15 cm wklejanych pionowo
– 240 zdjęć 10 x 15 cm wklejanych poziomo
– 120 zdjęć 13 x 18 cm wklejane pionowo 

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja) Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Projekt i wykonanie stempli: Zuzia Ciulkin

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia ŚLUB | DUŻY na 240 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku