Album na zdjęcia 2+1

Od: 85.00 

Wyczyść

Opis

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • 40 kartek o gramaturze 200g/m²
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Paczka przylepców do zdjęć Henzo w zestawie z albumem

Dedykacja

Chcesz dodać kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? W polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wypiszę ją na maszynie do pisania i zamieszczę w albumie. Dedykacja w czarnym albumie wypisywana jest na półprzeźroczystej kalce.

Kilka słów od mnie

Kolejny album z kolekcji Czas na miłość. Pomieści zdjęcia małych stópek i zaciśniętych piąstek, wspólnych drzemek i spacerów. Choć mówi się, że to czas kiedy wszystko wywraca się do góry nogami, warto wykleić album, żeby za kilka lat bez stawania na głowie sięgnąć po te wspomnienia. Album przyjmie nie tylko zdjęcia, ale również zapiski, kartki z gratulacjami czy opaskę ze szpitala zostawioną na pamiątkę. Okładka albumu jest sztywna, ale nie ma sztywnych zasad co do jego wyklejania, więc można poszaleć z naklejkami, podpisami i kolorowymi taśmami. A jeśli nie masz do tego głowy te naklejki zrobią podpisy za Ciebie.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Standardowo, czyli w formacie 10 x 15 cm

  • mały album (19,5 x 19,5 cm) zmieści 80 odbitek
  • duży album (29,5 x 29,5 cm) zmieści 240 odbitek

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów. Szczegóły na ostatnim zdjęciu.

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Do każdego zakupionego albumu dostaniesz paczkę przylepców Henzo. Ale jeśli to Cię nie przekonuje, a bardzo chcesz się cieszyć gotowym albumem ze zdjęciami zajrzyj TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Projekt i wykonanie stempli: Zuzia Ciulkin

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia 2+1”

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?