Narożniki do zdjęć

(1 opinia klienta)

Od: 6.00 

Wyczyść

Opis

Samoprzylepne narożniki do wklejania zdjęć

Narożniki do zdjęć za pomocą, których wkleisz zdjęcia do albumu. Jeden arkusz zawiera 24 sztuki, więc możesz wkleić 6 odbitek lub 12 jeśli zastosujesz 2 narożniki na jedno zdjęcie. Ta forma pozwala na szybkie włożenie i wyciągniecie fotografii, bo to narożniki są przyklejone do karty albumu nie zdjęcie. Przydaje się też w przypadku kiedy zdjęcie jest podpisane na odwrocie i chcecie mieć dostęp do tego tekstu.

Rogi do zdjęć w różnych kolorach

Narożniki to nie tylko praktyczna forma wklejenia zdjęć, ale również sposób na urozmaicenie albumu. Kolor rogów możesz dobrać do koloru dominującego na zdjęciu lub do okazji. Na przykład zdjęcia ślubne możesz wykleić białymi narożnikami, a te z wakacji nad morzem niebieskimi lub zielonymi. Czarne i brązowe narożniki sprawdzą się do albumów rodzinnych, a te w kolorach pastelowych możesz wykorzystać do albumu dziecięcego. Nie musisz wklejać wszystkich zdjęć w albumie za pomocą narożników, wystarczy jeśli na kilku stronach pojawi się trochę koloru. Resztę fotografii możesz wkleić za pomocą przylepców. Przylepce znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chcesz pobawić się kolorami to wybierz zestaw 9 kolorów. Znajdziesz tam po jednym arkuszu w każdym kolorze i zaoszczędzisz 9 zł.

Szczegóły

  • dostępne kolory: czarny, brązowy, biały, żółty, zielony, czerwony, pomarańczowy, różowy
  • arkusz 11x13cm
  • bok narożnika 1,5cm

1 opinia dla Narożniki do zdjęć

  1. Anna K.

    Nadają bardzo fajny charakter zdjęciom i na plus że można zdjęcie zawsze wyjąć.

Dodaj opinię

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?