Nowa odsłona sklepu

Album na zdjęcia MIŁOŚĆ TO MIŁOŚĆ | DUŻY na 240 zdjęć

137.00 147.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 240 odbitek w formacie 10 x 15 cm
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • Ręcznie stemplowana okładka
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Personalizowany prezent

Na środku pierwszej strony po otwarciu albumu mogę umieścić dla Ciebie dowolny wpis. Może to być dedykacja, życzenia, imię lub data. Co tylko chcesz. Wystarczy, że treść podasz w polu personalizacja. Dedykacje piszę prostą czcionką Calibri Light. Imiona i nagłówki wyróżniam czcionką pisaną. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie, opisz mi to lub wyślij plik mailem.

Kilka słów ode mnie

Album z kolekcji Czas na miłość. Każdy z nich jest gotowy, żeby opowiedzieć zdjęciami Twoją historie. Ten pomieści wspólne podróże, imprezy, kadry zatrzymane podczas spacerów, a nawet ulubione potrawy przygotowywane razem. Ty decydujesz. Ja stempluje okładkę, piszę dedykacje i album jest gotowy, żeby przypominać piękne chwile. Ten album nie pyta o płeć, bo miłość to miłość. Wybierz swoją wersję. I nie bój się poszaleć wyklejając go. Złap za naklejki, taśmy i kolorowe narożniki. Wyklej go po swojemu, a później ciesz się wspomnieniami.

A może szukasz wyjątkowe prezentu dla kogoś bliskiego? Co może być bardziej personalnego niż wspólne zdjęcia wyklejone w albumie i kilka słów dedykacji na pierwszej stronie.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli wklejasz zdjęcia dwustronnie warto wybrać wydruk odbitek na matowym papierze fotograficznym. Album zmieści:

– 180 zdjęć w formacie 10 x 15 cm wklejanych pionowo
– 240 zdjęć 10 x 15 cm wklejanych poziomo
– 120 zdjęć 13 x 18 cm wklejane pionowo

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. Powierzchnia karty przeznaczona do wklejania to 33,5 cm x 23,5 cm.  

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Projekt i wykonanie stempli: Zuzia Ciulkin

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia MIŁOŚĆ TO MIŁOŚĆ | DUŻY na 240 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku