Album na zdjęcia PIESKIE ŻYCIE | MAŁY na 60 zdjęć

(1 opinia klienta)

Od: 98.00 

Wyczyść

Opis

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Dedykacja pisana na maszynie

„Nic nie ogrzeje serca tak jak jego zimny nos” – to słowa, które mogę wydrukować na pierwszej stronie po otwarciu albumu. Są prawdziwe, nawet kiedy wkurza nas sierść przyklejająca się do spodni i ślady mokrych łap na umytej podłodze. Chcesz dodać cytat lub kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? Wybierz odpowiednią opcje i w polu Personalizacja wpisz tekst.

Jeśli pies zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu, a Twój telefon pęka w szwach od jego zdjęć, zadbaj o ich specjalną oprawę. Wypełnij album „Pieskie życie” fotkami swojego czworonoga, dodaj ważne daty, okraś wszystko opisami. 

Ja dorzucę od siebie spinacz w kształcie psa. Może przyczepisz nim dodatkowe pamiątki?

Możesz nawet zaszaleć i na jednej ze stron odbić łapę swojego przyjaciela. Jeśli jesteście oboje na to gotowi 😉 możesz w łatwy i bezpieczny sposób zrobić to wodnym tuszem, który znajdziesz TUTAJ.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli chcesz wklejać zdjęcia dwustronnie (warto wtedy wybrać odbitki drukowane na matowym papierze) to album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ.

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

1 opinia dla Album na zdjęcia PIESKIE ŻYCIE | MAŁY na 60 zdjęć

  1. Agnieszka

    Cudo! Kupiłam w prezencie, ale sama wklejam zdjęcia – prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam 🙂

Dodaj opinię

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?