Nowa odsłona sklepu

Album na zdjęcia KOCIE SPRAWY | DUŻY na 240 zdjęć

137.00 147.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 240 odbitek w formacie 10 x 15 cm
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • Ręcznie stemplowana okładka
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Personalizowany prezent

Na środku pierwszej strony po otwarciu albumu mogę umieścić dla Ciebie dowolny wpis. Może to być dedykacja, życzenia, imię lub data. Co tylko chcesz. Wystarczy, że treść podasz w polu personalizacja. Dedykacje piszę prostą czcionką Calibri Light. Imiona i nagłówki wyróżniam czcionką pisaną. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie, opisz mi to lub wyślij plik mailem.

Kilka słów ode mnie

„Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie, nie czyniąc hałasu”. To słowa Ernesta Hemingwaya, które znajdziesz na pierwszej stronie po otwarciu albumu. Jeśli jednak Twój kot bez opamiętania poluje na zabawkową mysz o 4 nad ranem i chcesz dodać kilka słów od siebie? Wybierz odpowiednią opcje i w polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wydrukuje ją i umieszczę na pierwszej stronie po otwarciu albumu. Popołudniowa drzemka w kartonie, zabawa z piórkiem czy wspólne chwile błogiego lenistwa – to tylko wybrane kadry, które doskonale wkomponują się w album „Kocie sprawy”. Spinacz w kształcie kota pozwoli Ci dodać do niego dodatkowe kocie pamiątki.

Album to nie tylko zdjęcia, dlatego na karcie może znaleźć się też odbicie łapy Twojego kota. Tusze, którymi zrobisz to łatwo i bezpiecznie znajdziesz TUTAJ.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli wklejasz zdjęcia dwustronnie warto wybrać wydruk odbitek na matowym papierze fotograficznym. Album zmieści:

– 180 zdjęć w formacie 10 x 15 cm wklejanych pionowo
– 240 zdjęć 10 x 15 cm wklejanych poziomo
– 120 zdjęć 13 x 18 cm wklejane pionowo

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. Powierzchnia karty przeznaczona do wklejania to 33,5 cm x 23,5 cm.  

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia KOCIE SPRAWY | DUŻY na 240 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku