Album na zdjęcia KOCIE SPRAWY | MAŁY na 60 zdjęć

Od: 98.00 

Wyczyść

Opis

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Kilka słów ode mnie i dedykacja pisana na maszynie

„Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie, nie czyniąc hałasu”. To słowa Ernesta Hemingwaya, które będą świetnie pasować jako cytat na pierwszą stronę albumu.

Jeśli jednak Twój kot bez opamiętania poluje na zabawkową mysz o 4 nad ranem i chcesz dodać kilka słów od siebie ? Wybierz odpowiednią opcje i w polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wypisze ją na maszynie i umieszczę na pierwszej stronie po otwarciu albumu.

Popołudniowa drzemka w kartonie, zabawa z piórkiem czy wspólne chwile błogiego lenistwa – to tylko wybrane kadry, które doskonale wkomponują się w album „Kocie sprawy”. Spinacz w kształcie kota pozwoli Ci dodać do niego dodatkowe kocie pamiątki.

Album to nie tylko zdjęcia, dlatego na karcie może znaleźć się też odbicie łapy Twojego kota. Tusze, którymi zrobisz to łatwo i bezpiecznie znajdziesz TUTAJ.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli chcesz wklejać zdjęcia dwustronnie (warto wtedy wybrać odbitki drukowane na matowym papierze) to album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ.

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia KOCIE SPRAWY | MAŁY na 60 zdjęć”

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?