Album na zdjęcia TU MIESZKA MIŁOŚĆ

Od: 85.00 

Wyczyść

Opis

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • 40 kartek o gramaturze 200g/m²
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Paczka przylepców do zdjęć Henzo w zestawie z albumem
  • Dostępny w 3 wersjach (on + ona, on + on, ona +ona)

Dedykacja

Chcesz dodać kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? W polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wypiszę ją na maszynie do pisania i zamieszczę w albumie. Dedykacja w czarnym albumie wypisywana jest na półprzeźroczystej kalce.

Kilka słów od mnie

Ten album może być kontynuacją Waszej wspólnej drogi. Razem z albumem „Miłość to miłość” oraz „Co to był za ślub” może stworzyć wyjątkową historię opowiadaną zdjęciami. Przyjmie nie tylko zdjęcia z urządzania nowego domu, ale również zwykłe domowe kadry, które czasami łapiemy telefonem.  Okładka albumu jest sztywna, ale nie ma sztywnych zasad co do jego wyklejania, więc można poszaleć z naklejkami, podpisami i kolorowymi taśmami. A jak już jesteśmy przy urządzaniu domu to czemu by nie zrobić na kilku stronach albumu mapy inspiracji z różnych pism wnętrzarskich?

A może podarujesz go znajomym z okazji parapetówki?

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Standardowo, czyli w formacie 10 x 15 cm

  • mały album (19,5 x 19,5 cm) zmieści 80 odbitek
  • duży album (29,5 x 29,5 cm) zmieści 240 odbitek

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów. Szczegóły na ostatnim zdjęciu.

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Do każdego zakupionego albumu dostaniesz paczkę przylepców Henzo. Ale jeśli to Cię nie przekonuje, a bardzo chcesz się cieszyć gotowym albumem ze zdjęciami zajrzyj TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Projekt i wykonanie stempli: Zuzia Ciulkin

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia TU MIESZKA MIŁOŚĆ”

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?