Album na zdjęcia WITAJ NA ŚWIECIE | MAŁY na 60 zdjęć

Od: 98.00 

Wyczyść

Opis

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Dedykacja pisana na maszynie

Chcesz dodać kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? Wybierz odpowiednią opcje i w polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wypisze ją na maszynie i umieszczę na pierwszej stronie po otwarciu albumu.

Kilka słów ode mnie

Nie ma piękniejszego powitania niż to, kiedy na świat przychodzi dziecko. Pierwsze chwile mijają szybko – nie zatrzymasz ich, ale możesz do nich powrócić w dowolnym momencie, sięgając po album „Witaj na świecie” wyklejony zdjęciami maleństwa.

Ten album pomieści wszystko, co pierwsze: uśmiech, słowa, kroki. Wzbogać zawartość albumu opisami, datami, może nawet pierwszym rysunkiem szkraba? Jeśli chcesz zrobić odcisk rączki lub stopy zajrzyj TUTAJ.

Album „Witaj na świecie” stanie się piękną furtką do dzieciństwa Twojego dziecka, siostrzeńca czy wnuczki.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli chcesz wklejać zdjęcia dwustronnie (warto wtedy wybrać odbitki drukowane na matowym papierze) to album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ.

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia WITAJ NA ŚWIECIE | MAŁY na 60 zdjęć”

©  2022 Słoiczek i Spółka

Skontaktuj się!

Zadaj mi pytanie, a odpisze jak tylko będę mogła!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?