Nowa odsłona sklepu

Album na zdjęcia TU MIESZKA MIŁOŚĆ | MAŁY na 60 zdjęć

97.00 107.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Personalizowany prezent

Na środku pierwszej strony po otwarciu albumu mogę umieścić dla Ciebie dowolny wpis. Może to być dedykacja, życzenia, imię lub data. Co tylko chcesz. Wystarczy, że treść podasz w polu personalizacja. Dedykacje piszę prostą czcionką Calibri Light. Imiona i nagłówki wyróżniam czcionką pisaną. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie, opisz mi to lub wyślij plik mailem.

Kilka słów ode mnie

Ten album może być kontynuacją Waszej wspólnej drogi. Razem z albumem „Miłość to miłość” oraz „Co to był za ślub” może stworzyć wyjątkową historię opowiadaną zdjęciami. Przyjmie nie tylko zdjęcia z urządzania nowego domu, ale również zwykłe domowe kadry, które czasami łapiemy telefonem.  Okładka albumu jest sztywna, ale nie ma sztywnych zasad co do jego wyklejania, więc można poszaleć z naklejkami, podpisami i kolorowymi taśmami. A jak już jesteśmy przy urządzaniu domu, to czemu by nie zrobić na kilku stronach albumu mapy inspiracji z różnych pism wnętrzarskich?

A może podarujesz go znajomym z okazji parapetówki?

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Jeśli chcesz wklejać zdjęcia dwustronnie (warto wtedy wybrać odbitki drukowane na matowym papierze) to album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. Powierzchnia karty przeznaczona do wklejania to 19,5 cm x 19,5 cm.

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Projekt i wykonanie stempli: Zuzia Ciulkin

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia TU MIESZKA MIŁOŚĆ | MAŁY na 60 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku