Nowa odsłona sklepu

Album na zdjęcia MAŁEGO CZŁOWIEKA | DUŻY na 240 zdjęć

147.00 157.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album z imieniem dziecka
  • Ręcznie stemplowana okładka – do wyboru 9 zwierzątek
  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 240 odbitek w formacie 10 x 15 cm
  • Albumy powstają w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Personalizowany prezent

Na pierwszej stronie po otwarciu albumu znajduje się metryczka. Wystarczy, że w polu Personalizacja podasz: imię dziecka, datę i godzinę narodzin, wagę i wzrost, a ja je dla Ciebie wydrukuje. Jeśli chcesz dodać stronę z dedykacją lub życzeniami, wybierz odpowiednią opcję i podaj treść.

Kilka słów ode mnie

Pierwszy uśmiech. Pierwszy spacer. Pierwszy rok razem. Kiedy na świat przychodzi dziecko, niemal nie rozstajemy się z aparatem, chcąc uchwycić każdy moment. Album zatrzyma te chwile na dłużej i pozwoli Ci wracać do nich nawet kiedy ten czas stanie się odległym wspomnieniem. Dlatego dzisiaj warto zapełnić go nie tylko zdjęciami, ale również zapiskami i datami. Album jest trwały – wytrzyma oglądanie przez ciocie, babcie i koleżanki. A może kiedyś podarujesz go swojemu dziecko z okazji 18 urodzin.

Ile zmieści zdjęć? Jeśli wklejasz zdjęcia dwustronnie warto wybrać wydruk odbitek na matowym papierze fotograficznym. Album zmieści:

– 180 zdjęć w formacie 10 x 15 cm wklejanych pionowo
– 240 zdjęć 10 x 15 cm wklejanych poziomo
– 120 zdjęć 13 x 18 cm wklejane pionowo

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. Powierzchnia karty przeznaczona do wklejania to 33,5 cm x 23,5 cm.  

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia MAŁEGO CZŁOWIEKA | DUŻY na 240 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku