Już są! Albumy w nowych rozmiarach. Kliknij i sprawdź.

Album na zdjęcia NIE PRZESTAWAJ MARZYĆ | 01

125.00 135.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Ręcznie stemplowana okładka (każda jest inna)
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Album powstaje w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco
  • Powierzchnia karty 19,5 cm x 19,5 cm
  • Papier wyprodukowany w 100% z makulatury

Kilka słów o albumie

Wakacyjna wyprawa, okres przedszkolny Twojego dziecka czy przeprowadzka do nowego mieszkania – chwile warte wspomnień zajmują miejsce w głowie i sercu. Warto też zapewnić im przestrzeń na kartkach albumu do wyklejania. Album nie pogniewa się, jeśli obok zdjęć zamieścisz w nim rysunki, bilety, naklejki i karteczki. Wyklejaj go po swojemu i wracaj do niego często, niech przywołuje fajne wspomnienia. A może podarujesz go na prezent?

Personalizowany prezent

Na środku pierwszej strony po otwarciu albumu mogę umieści dla Ciebie dowolny wpis. Może to być dedykacja, życzenia, imię lub data. Co tylko chcesz. Wystarczy, że treść podasz w polu personalizacja. Dedykacje piszę prostą czcionką Calibri Light. Imiona i nagłówki wyróżniam czcionką pisaną. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie opisz mi to lub wyślij plik mailem.

Co jeszcze warto wiedzieć

Ile zmieści zdjęć? Jeśli wklejasz zdjęcia dwustronnie warto wybrać wydruk odbitek na matowym papierze fotograficznym. Album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. Powierzchnia karty przeznaczona do wklejania to 19,5 cm x 19,5 cm.  

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia NIE PRZESTAWAJ MARZYĆ | 01”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku