Nowa odsłona sklepu

Album na zdjęcia LATO WSZEDZIE KWIATEK | 60 zdjęć

107.00 127.00 

Opis produktu

To, co najważniejsze

  • Album na zdjęcia wklejane
  • Ręcznie stemplowana okładka 
  • Zmieści 60 odbitek w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm
  • Album powstaje w łódzkiej introligatorni
  • 30 kart o gramaturze 270g kolor Tobacco

Personalizowany prezent

Na środku pierwszej strony po otwarciu albumu mogę umieści dla Ciebie dowolny wpis. Może to być dedykacja, życzenia, imię lub data. Co tylko chcesz. Wystarczy, że treść podasz w polu personalizacja. Dedykacje piszę prostą czcionką Calibri Light. Imiona i nagłówki wyróżniam czcionką pisaną. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie opisz mi to lub wyślij plik mailem.

Kilka słów ode mnie

Album na zdjęcia z wakacji. Niezależnie od tego czy spędzasz je nad morzem, w górach, czy na mazurach. A może wszędzie po trochu:) W każdym razie album zmieści wszystkie letnie zdjęcia, kartki i zapiski. A jeśli chcesz się pobawić wyklejaniem to zajrzyj do kategorii DODATKI DO ALBUMÓW i dobierz sobie naklejki lub taśmy, które zamienią tworzenie albumu w kreatyną zabawę.

Co jeszcze warto wiedzieć

Ile zmieści zdjęć? Jeśli wklejasz zdjęcia dwustronnie warto wybrać wydruk odbitek na matowym papierze fotograficznym. Album zmieści:

120 zdjęć w formacie 9 x 13 cm
60 zdjęć w formacie 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów, które możesz dowolnie mieszać. Powierzchnia karty przeznaczona do wklejania to 19,5 cm x 19,5 cm.  

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Przylepce oraz inne akcesoria do wyklejania i ozdabiania stron znajdziesz TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Opinie o produkcie (0)

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Album na zdjęcia LATO WSZEDZIE KWIATEK | 60 zdjęć”
0
Nie masz jeszcze produktów w koszyku